Çubuk Patent » Beşli Tasarım Tescil Ücreti Başvurudan tescil belgesine teslime kadar, (beş tasarım, beş renkli görsel ) toplam beşli tasarım tescil ücreti 3.700 TL (KDV DAHİL)
Çubuk Patent » Beşli Tasarım Tescil Ücreti
Çubuk Patent
Çubuk Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Ankara Blv.Cumhuriyet 06760 Çubuk Ankara
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

BEŞLİ TASARIM TESCİL ÜCRETİ

3864.72 ₺ + KDV 7000 ₺
Ürün Puanı:
Beşli tasarım tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİ” alanına “tasarıma konu ürün isimlerini” belirtiniz. Ayrıca başvuru birden fazla tasarım veya görsel ekleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgileri açıklama kısmında lütfen inceleyiniz.
 • TÜRKPATENT Ücreti 1518.24 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 846.48 TL
 • Hizmet Ücreti 1500.00 TL
 • KDV Matrahı 3018.24 TL
 • KDV Tutarı %18 543.28 TL
 • Genel Toplam 4408 TL
KATEGORİ: Tasarım Tescil

Paylaş

BEŞLİ TASARIM TESCİL HİZMET AÇIKLAMASI1. Ödeme ve istenen bilgi ve belgeler tarafımıza ulaşır ulaşmaz öncelikle başvuru yapılacak  tasarımlar incelenmekte ve sonrasında başvuru sahibiyle diğer detaylar için görüşme sağlanmaktadır.

2. Beşli Tasarım ücretine dahil olan ürün ve hizmetler şunlardır.

a) TÜRKPATENT  5 adet Tasarım Başvuru Ücreti

b) Tasarıma Konu  renkli  5 adet görsel yayın ücreti

c) Tasarım Tescil belge ücreti

d) Başvuruya ilave tasarım eklenmişse hem başvuru hem bir adet görsel yayın ücreti dahildir.

e) Başvuruya ilave görsel (yani bir tasarımın önden ve arkadan iki görseli vb. gibi) sadece görsel yayın ücretlerini kapsamaktadır.

f) Hizmet ücreti: İtirazlar hariç başvurudan belgenin teslimine kadar olan süreci kapsar. ÖRNEK 1: Sadece bir adet "Koltuk" Tasarımı ve tek bir görselin olduğunu varsayarsak; 
Tekli tasarım başvuru yeterlidir.


ÖRNEK: 2 Sadece bir adet "Koltuk" Tasarımı var ancak hem önden hem de arkadan iki adet  görselin olduğu durumlarda tekli tasarımın yanı sıra "ilave görsel ekle" alanından bir adet görsel eklendikten sonra ödeme yapılmalıdır.


ÖRNEK: 3 Aynı ürün gruplarında olmak kaydıyla tek tek başvurudan çok daha ucuz olan çoklu tasarım başvurusu düşünebilirsiniz.

Örneğin "bir adet tekli "Koltuk","bir adet üçlü koltuk" , "bir adet vitrin", "bir adet sehpa" "bir adet yemek masası" ve bunların her biri için bir adet görselin olduğunu varsayarsa;  BEŞLİ TASARIM tescil hizmetini satın alabilir veya tekli tasarıma ilave 4 adet tasarım ve ilave 4 adet görsel ekleyerek ödeme ve işlem yapabilirsiniz.  


Çubuk Patent,  her tasarım tescil başvuru talebini ayrıntılı incelemekte,  hem başvuru hem de başvuru sonrası daha etkin koruma için ayrıca danışmanlık hizmetleri de vermekteyiz.

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Tasarım Konu Ürün görselleri ( Arka planı mümkün mertebe beyaz ve tasarımın açık ve net anlaşılır kalitede görsel olmalı, ayrıca  tasarımdan hariç başkaca hiç bir obje, şekil vs olmamalıdır. 
 2. Görseller 1024x1024 Piksel ve jpeg formatında gönderilmeli,

 3. Çoklu başvurularda her urun görselin altına ismi, aynı ürüne ait birden fazla görsel varsa ürün ismi ve numaralandırma yapılmalıdır. (Örneğin koltuk-1, koltuk-2 vb.gibi)

  Tasarım tesciline ilişkin ayrıntılı bilgi ve örnekleri TASARIM TESCİL " sayfamızdan incelemenizi öneriyoruz.

 4. Tasarımcıların ad soyad ve adresleri,

 5. Şirketler için Ticaret Sicil Gazete veya imza sirküleri sureti ( Unvan doğruluğunun kontrolü için istenmektedir.

 6. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz. 

 7. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.


İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Müşteri Avatar

Dilek (5 Mart 2020)

5 adet mobilya tasarımı ve 5 adet görseli ile birlikte çok ucuza tescil edildi. Tabi sadece tescil işlemini değil, verdikleri danışmanlık hizmetleriyle telif hakları kapsamında koruma yol ve yöntemleri doğrusu hem çok ilginç hem çok güzeldi. Gerçekten tavsiye ederim.

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz